História značky P&J Motorcycles sa začala písať vo februári 2020. Prvé projekty sme realizovali v klasickej garáži, ktorá sa nachádza v Košiciach v mestej časti Barca. Do našej “domácej” dielne sme nakúpili náradie na pieskovanie, lakovanie a chýbajúce náradie na rozoberanie a skladanie motorov. Následne sme začali budovať obchodné kontakty s dodávateľmi náhradných dielov, firmami pre realizáciu výbrusov motorov, generálnych opráv kľukových hriadelov a repas ojníc.

Po absolvovaní prvých čiastočných a kompletných projektov (repasovanie od pôvodného stavu cez kompletnú renováciu až prihlásenie motocykla), sme sa začali zamýšľať ako robiť našu prácu lepšie a dostať ju do povedomia novým zákazníkom. Ponúknuť nedostatkovú službu a tým urobiť radosť aj iným ľuďom – veteránistom.

Aktuálne usilovne pracujeme okrem budovania značky P&J Motorcycles aj na pripravovaní nášho obchodu a vylepšení priestorov pre kompletné renovácie motocyklov.

Naším cielom je vybudovať stabilnú značku, obchod s náhradnými dielmi schopný konkurovať iným firmám a ponúknuť kvalitnú službu renovácie motocyklov za rozumné ceny aj pre bežných ľudí.
Pri našej práci je pre nás najdôležitejsie dbať na kvalitu našich služieb, dotiahnúť veci „do konca“ a zachovať originalitu motocyklov, na ktorých pracujeme.

Naše hobby je vďaka vám naša práca. Veríme, že radosť, ktorú pociťujeme, keď vraciame vašim motocyklom späť ich starú formu, budeme vedieť preniesť aj na vás, či už prostredníctvom Facebooku, nášho webu (vo vývoji) alebo vašej spokojnosti.

Ďakujeme.
Váš P&J Motorcycles team.

VIAC O KOMPLETNEJ RENOVÁCII
Ⓒ Copyright 2020 - 2023 | info@pjmoto.sk | +421908190919 | V spolupráci s MCN Plus s.r.o.